всі категорії

продукти

Головна>продукти>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619760418957416.jpg
Горизонтальний роздільний багатоступеневий насос серії DMS

Горизонтальний роздільний багатоступеневий насос серії DMS


● Горизонтальний роздільний багатоступеневий насос

● Між насосом типу підшипника

● BB3

● Насос API 610 BB3

Електронна пошта: [захищено електронною поштою]

Основні технічні дані

● Продуктивність: 2400 м3/год
● Голова: 2000м
● Тиск: 35 МПа
● Температура: -40-200 ° C

додатків

● Ця серія насосів в основному використовується в нафтовидобувній, нафтохімічній, хімічній, вугільно-хімічній промисловості, трубопровідному транспорті, опрісненні морської води, електростанціях тощо. Її також можна використовувати в насосах для сірої води та насосах для збіднення метанолу у вугільній хімічній промисловості, високому - гідравлічна турбіна рекуперації енергії під тиском у хімічній промисловості, а також насос для збідненої рідини та насос для багатої рідини, що використовуються на заводах з виробництва добрив та аміаку тощо.

● Насоси використовуються в типових робочих умовах, наприклад, для подачі живильної води в котли на електростанції, видалення коксу та видалення фосфору на металургійному заводі, закачування води з нафтових родовищ та інших застосувань під високим тиском.

конкурентні переваги

● Робоче колесо першого ступеня має всмоктувальну конструкцію та має хороші показники кавітації. Крильчатка розташована спиною до спини, тому осьова сила автоматично балансується без балансувального механізму в складній конструкції. Це спрощує конструкцію насоса та полегшує транспортування середовища з твердими частинками.

● Вхід і вихід насоса розташовані на корпусі насоса. Насос можна розібрати, просто відкривши кришку насоса, залишивши корпус насоса в режимі очікування, не знімаючи вхідний і вихідний трубопроводи. Догляд простий і зручний.

● Підшипники можуть використовувати самозмащувальну структуру підшипника ковзання та структуру підшипника з примусовою змащенням залежно від потужності та швидкості вала.

● Усі фрикційні пари виготовлені з матеріалів з високою твердістю та зносостійкістю, тому їх важко розкусити. Обертові гільзи та кільце загартовані на поверхні, що не тільки забезпечує високу твердість і різницю твердостей, але також їх важко розкусити. Він підходить для транспортування твердо-рідкого двофазного середовища та зменшення ерозії частинок. Термін служби та надійність насоса гарантовані.

ЗАПИТ