всі категорії

продукти

Головна>продукти>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761267909600.jpg
Горизонтальний багатоступінчастий насос високого тиску серії DSG

Горизонтальний багатоступінчастий насос високого тиску серії DSG


● Горизонтальний багатоступеневий насос високого тиску

● Між насосом типу підшипника

● BB5

● Насос API 610 BB5

Електронна пошта: [захищено електронною поштою]

Основні технічні дані

DSG
DSH
Діапазон потоку5 ~ 730m3 / ч 45 ~ 1440
Діапазон голови~ 3200м3200м (6000р/хв)
Застосовувана температура-80 ~ 450 ° С-80 ~ 450 ° С
Проектний тиск~35 МПа~35 МПа
додатків

● Насоси серії DSG в основному використовуються в живильній воді для котлів, нафтопереробних заводах, теплових електростанціях, вугільно-хімічній промисловості, міському водопостачанні, обробці води, нафтохімічній та інших галузях промисловості. Він особливо підходить для транспортування легкозаймистих, вибухонебезпечних, токсичних рідин із високою температурою та високим тиском, таких як скраплений нафтовий газ, легкі вуглеводні, живильна вода для котлів тощо.

● Насоси серії DSH в основному використовуються в нафтовидобутку, вугільній хімічній промисловості, опрісненні морської води, електростанціях тощо. Його також можна використовувати в насосі для сірої води, насосі для збідненого метанолу, хімічних добривах, насосі для збідненої рідини та насосі для збагаченої рідини у вугільній хімічній промисловості.


конкурентні переваги

● Напірні частини корпусу насоса та кришки насоса виготовлені методом кування, що робить роботу безпечнішою та надійнішою.

● І корпус насоса, і робоче колесо оснащені ущільнювальним кільцем. Кліренс і твердість відповідають стандарту API 610. Запчастини легко замінюються і мають тривалий термін служби.

● Є напрямні ключі та штифти позиціонування. Під час транспортування високотемпературного середовища насос розширюється та простягається до непривідного кінця, що не впливає на з’єднання між насосом і приводною машиною. Операція безпечніша і надійніша.

● Самозмащувальні підшипники ковзання та конструкції підшипників ковзання з примусовим змащенням можна використовувати залежно від потужності вала та швидкості.

● Внутрішнє ядро ​​приймає цілісну структуру витяжки, яка може здійснювати технічне обслуговування та перевірку насоса без переміщення вхідного та вихідного трубопроводів.

ЗАПИТ