всі категорії

Продукти

Головна>Продукти>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619674768224911.jpg
Осьовий подвійний всмоктувальний насос серії SM

Осьовий подвійний всмоктувальний насос серії SM


● Осьовий подвійний всмоктуючий насос
● Між насосом типу підшипника
● BB1
● Насос API 610 BB1

Електронна пошта: [захищено електронною поштою]

Основні технічні дані

● Потужність: 10,000 м3 / год
● Голова: 180м
● Температура: -20-160 ° C

додатків

● Ця серія насосів широко використовується в зрошенні води, обробці води, нафтохімії, електростанціях, теплових електростанціях, герметизації трубопровідної мережі, транспортуванні сирої нафти (нафтопродукту), опріснення морської води та в інших випадках.

● Насоси можна використовувати в типових робочих умовах, включаючи насос збідненої рідини, насос збагаченої рідини та гідравлічну турбіну на великомасштабному заводі з виробництва аміаку, а також головний насос трубопроводу в проекті транспортування сирої нафти або нафтопродукту.

конкурентні переваги

● Корпус і підшипник розроблені за допомогою осьового розщеплення. Вхідний і вихідний патрубки насоса розташовані в нижній частині корпусу насоса. Насос можна ремонтувати і обслуговувати без демонтажу вхідних і вихідних труб.

● Підшипники ковзання з примусовим змащенням, підшипники ковзання з самозмащенням або підшипники кочення можуть бути налаштовані залежно від щільності енергії (Pn).

● Встановлення насоса є більш зручним, а робота більш надійною завдяки ступінчатій структурі осьового позиціонування робочого колеса та надійному режиму блокування робочого колеса.

● Між корпусом підшипника та корпусом насоса є позиціонуючий штифт. Під час вторинної установки насоса не потрібно регулювати об’єм насоса, що значно скорочує цикл обслуговування та обслуговування насоса.

ЗАПИТ