всі категорії

продукти

Головна>продукти>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619762537526980.jpg
Вертикальний однооборотний диверсійний насос серії VDT

Вертикальний однооборотний диверсійний насос серії VDT


● Вертикальний однокорпусний відвідний насос

● Вертикальний насос  

● VS1

● Насос API 610 VS1

Електронна пошта: [захищено електронною поштою]

Основні технічні дані

● Діапазон потоку: 8 ~ 6000м3 / год
● Діапазон напору: ~ 360 м
● Застосовувана температура: -40 ~ 170 ° C
● Матеріал: лита сталь, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, титан, титановий сплав, сплав хастелой

додатків

● Ця серія насосів широко використовується в муніципальному будівництві, металургійному виробництві сталі, хімічному папері, воді, електростанціях і проектах водозбереження сільськогосподарських угідь.

конкурентні переваги

● На вході використовується фільтр із конструкцією всмоктувального дзвона, яка може ефективно фільтрувати великі тверді частинки та волокна. Це сприяє плавному та рівномірному надходженню рідини в робоче колесо та зменшує утворення вихрових струмів.

● Проточна частина покрита епоксидним покриттям для підвищення ефективності та старіння.

● Кожна секція водопровідної труби забезпечена корпусом направляючого підшипника для підтримки приводного валу. Для різних середовищ і умов можна вибрати різні типи напрямних підшипників. Направляючі підшипники, як правило, виготовлені з полімерних синтетичних матеріалів (в основному складаються з PTFE та зносостійких наповнювачів і мастильних матеріалів), а самозмащувальні характеристики є хорошими. Насос можна запустити шляхом сухого подрібнення (не потрібно попередньо заливати воду), а також можна використовувати гумові підшипники (або cylon підшипники).

● Підшипник можна змащувати сухою або рідкою олією. Він оснащений функцією водяного охолодження, щоб насос працював безпечніше та служив довше.

ЗАПИТ