всі категорії

продукти

Головна>продукти>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619764048714495.jpg
Насос для вертикального мішка серії VMC

Насос для вертикального мішка серії VMC


● Вертикальний насосний мішок

● Вертикальний насос  

● VS6

● Насос API 610 VS6

Електронна пошта: [захищено електронною поштою]

Основні технічні дані

● Голова: 0-800м
● Потужність: 0-800м3 / год
● Тип насоса: вертикальний
● Тиск: 10 МПа
● Температура: -180-150 ° C
● Матеріал: лита сталь, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, титан, титановий сплав, сплав хастелой

додатків

● Ця серія насосів широко використовується в нафтохімічній, вугільно-хімічній, кріогенній техніці, видобутку конденсату, машинах зрідженого газу, переробці нафти, електростанціях, регулюванні тиску в трубопроводах, опріснення морської води та інших галузях промисловості та родовищах.

● Особливо підходить для транспортування середовища з низькою температурою, середовища для легкої газифікації тощо, таких як природний газ, етилен, рідкий аміак, конденсат, легкі вуглеводні та нафтопродукти тощо.

конкурентні переваги

● Підшипникова конструкція кочення застосовується з мастилою тонких масел. Він розроблений із спеціальною системою циркуляції мастила, а підшипник має хороший мастильний ефект. Тим часом існують водяне охолодження та повітряне охолодження, придатні для різних умов роботи та поліпшення терміну служби підшипників.

● Балансирну камеру можна підключити до вхідного отвору. Якщо середовище легко випаровується, його також можна підключити до вторинного робочого колеса, щоб збільшити тиск у камері ущільнення, зменшити можливість газифікації та підвищити безпеку та надійність.

● Робоче колесо першого ступеня використовує робоче колесо всмоктування, яке має хороші всмоктувальні характеристики і може скоротити глибину введення насоса.

● Застосована структура багатоточкової опори у підшипнику ковзання, а проміжок між підшипниками розроблений з урахуванням вимог стандартів API. Високі зносостійкі матеріали для підшипників прийняті для забезпечення стабільної роботи насоса.

● Зварена профільна конструкція прийнята в секції всмоктування та нагнітання, без дефектів лиття та сильної несучої здатності.

● Структура барабан-диск використовується для врівноваження осьової сили та автоматичного регулювання осьового зазору під час роботи. Це дозволяє досягти повного балансу осьової сили, завдяки чому підшипник працює без осьового навантаження. Насоси можуть мати більш тривалий термін експлуатації та безпечніші в експлуатації

ЗАПИТ