всі категорії

продукти

Головна>продукти>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761598338780.jpg
Насос для нафтохімічної обробки серії ZE

Насос для нафтохімічної обробки серії ZE


● Нафтохімічний технологічний насос

● Нависний насос

● OH2

● Насос API 610 OH2

Електронна пошта: [захищено електронною поштою]

Основні технічні дані

● Розмір: 1-16 дюймів
● Продуктивність: 0-2600 м3 / год
● Голова: 0-250м
● Температура: -80-450 ° C
● Тиск: 5.0 МПа
● Матеріал: лита сталь, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, титан, титановий сплав, сплав хастелой

додатків

● Ця серія насосів в основному використовується на нафтопереробних заводах, нафтохімічній промисловості, кріогенній техніці, вугільній хімії, хімічних волокнах та загальнопромислових процесах, електростанціях, великих та середніх установках опалення та кондиціонування, машинобудуванні з охорони навколишнього середовища, офшорних галузях промисловості та установках для опріснення як інші галузі та галузі.

конкурентні переваги

● Підвіска кронштейна підшипника виконана в цілому, змащується масляною ванною. Рівень масла регулюється постійною масляною чашкою автоматично.

● Відповідно до умов роботи, підвіска підшипника може бути з повітряним охолодженням (з ребрами охолодження) та водяним охолодженням (з гільзою з водяним охолодженням). Підшипник ущільнений лабіринтним пиловим диском.

● Двигун використовує розширену мембранну муфту. Це дуже зручно і швидко обслуговувати без демонтажу трубопроводів та двигуна.

● Ця серія насосів має високий ступінь узагальнення. Повний асортимент має п'ятдесят три технічні характеристики, тоді як потрібні лише сім типів компонентів несучої рами.

● Корпус насоса з діаметром вихідного отвору 80 мм або більше виконаний у вигляді подвійного затвору, щоб збалансувати радіальну силу, таким чином, він забезпечує термін служби підшипника та відхилення вала на ущільненні вала.

ЗАПИТ