всі категорії

Продукти

Головна>Продукти>Хімічний насос

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620615398739491.jpg
ZA насос для нафтохімічного процесу

ZA насос для нафтохімічного процесу


● Насос для нафтохімічного процесу
● Насос API 610 OH1
● Нависний насос

Електронна пошта: [захищено електронною поштою]

Основні технічні дані

● Діапазон потоку: 2 ~ 2600м3 / год
● Діапазон напору: 15 ~ 250 м
● Застосовувана температура: -80 ~ 250 ° C
● Розрахунковий тиск: 2.5 МПа

додатків

● Ця серія насосів в основному використовується на нафтопереробних заводах, нафтохімічній промисловості, кріогенній техніці, вугільній хімії, хімічних волокнах та загальнопромислових процесах, електростанціях, великих та середніх установках опалення та кондиціонування, машинобудуванні з охорони навколишнього середовища, офшорних галузях промисловості та установках для опріснення як інші галузі та галузі.

конкурентні переваги

● Підвіска кронштейна підшипника виконана в цілому, змащується масляною ванною. Рівень масла регулюється постійною масляною чашкою автоматично.
● Відповідно до умов роботи, підвіска підшипника може бути з повітряним охолодженням (з ребрами охолодження) та водяним охолодженням (з гільзою з водяним охолодженням). Підшипник ущільнений лабіринтним пиловим диском.
● Двигун використовує розширену мембранну муфту. Це дуже зручно і швидко обслуговувати без демонтажу трубопроводів та двигуна.
● Ця серія насосів має високий ступінь узагальнення. Повний асортимент має п'ятдесят три технічні характеристики, тоді як потрібні лише сім типів компонентів несучої рами.
● Корпус насоса з діаметром вихідного отвору 80 мм або більше виконаний у вигляді подвійного затвору, щоб збалансувати радіальну силу, таким чином, він забезпечує термін служби підшипника та відхилення вала на ущільненні вала.

ЗАПИТ