всі категорії

продукти

Головна>продукти>Хімічний насос

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620612219971974.jpg
Хімічний насос серії DCZ

Хімічний насос серії DCZ


● Хімічний насос серії DCZ
● Нависний насос
● ISO2858
● DIN24256

Електронна пошта: [захищено електронною поштою]

Основні технічні дані

● Розмір: DN32-300 мм
● Продуктивність: 0-2000 м3 / год
● Голова: 0-160м
● Температура: -80 ° C ~ 300 ° C
● Тиск: 2.5 МПа
● Матеріал: лита сталь, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, титан, титановий сплав, сплав хастелой

додатків

● Насос DCZ підходить для транспортування рідини з низькою або високою температурою; нейтральна або корозійна рідина; чистий або рідкий, що містить тверді частинки. Особливо використовується в: хімічній та нафтохімічній промисловості, нафтопереробних заводах, паперових фабриках, целюлозних заводах, цукровій промисловості та інших галузях промисловості.

конкурентні переваги

Поліпшення терміну служби механічних ущільнень і підшипників, які мають найвищий рівень відмов при роботі хімічних насосів.
● Використовуйте товстіший вал, щоб збільшити жорсткість вала
● Підшипник збільшений і використовує дворядний радіально-упорний кульковий підшипник, осьовий зазор ролика малий, термін служби підшипника понад 25,000 XNUMX годин, а термін служби механічного ущільнення продовжений.
● Робоче колесо та вал насоса з’єднані різьбленням із надійним ущільненням, зручним розбиранням та складанням та кращою стійкістю до кавітації, ніж насоси IH.
● Підшипникова коробка має простору порожнину, механічне ущільнення має хороші умови роботи і має тривалий термін служби.
● Є підшипникова коробка з водяним або повітряним охолодженням або коробка ущільнення валу з водяним охолодженням, а корпус насоса підтримується в центрі.
● Картриджні механічні пломби можуть поставлятися відповідно до восьмого видання американського стандарту API610, стаття 2.7.3.1.
● Доступні різні типи ущільнень валів: одне торцеве, подвійне торцеве, тандемне, внутрішнє та зовнішнє механічне ущільнення; допоміжне робоче колесо, пакувальне ущільнення та допоміжна система механічного ущільнення можуть поставлятися відповідно до американського стандарту AP1610.
● Може бути оснащений датчиком тиску або захисним вимикачем двигуна, щоб запобігти пошкодженню двигуна від перевантаження та пошкодженню рідини механічного ущільнення.
● Він може бути оснащений пристроєм регулювання швидкості обертання двигуна для регулювання витрати в будь-який час, а також може бути зв’язаний та автоматично регульований показником рівня. Він також може блокуватися з витратоміром для автоматичного регулювання необхідного витрати.

ЗАПИТ